تیک ویلا
تیک ویلا
نمونه طراحی خانه

نمونه طراحی دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن

نمونه های طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی

قسمت پذیرایی و نشیمن هر خانه ای از نظر چیدمان کلی و دکوراسیون اهمیت ویژه ای دارد بدلیل اینکه بیشتر گفتگو ها و دورهمی های خانوادگی در این قسمت انجام میشود و بیشتر وقت افراد خانواده در این قسمت سپری میشود و معمولا هم جایگاه وسایل گرمایشی و سرمایشی هم در این قسمت قرار دارد. شما به سه روش اصلی میتوانید چیدمان اتاق نشیمن را ترتیب بدید. حال کلاسیک یا سلطنتی و یا مدرن و یا اینکه تلفیقی از این دو باشد.

نمونه-دکوراسیون-کلاسیک-و-سلطنتی
نمونه دکوراسیون کلاسیک و سلطنتی

حتما به یاد داشته باشید که فضای نشیمن شما باید نور کافی داشته باشد و اجزای خانه طوری چیده شده باشند که نه فاصله آنها آنقدر زیاد باشد که افراد برای ارتباط با یکدیگر دچار مشکل نشوند و نه آنقدر کم که فضا بهم ریخته و شلوغ به چشم بیاید.

نحوه قرارگیری مبل ها و بقیه اجزاء حائز اهمیت است و همینطور رنگ هایی که شما استفاده میکنید و فرش ها و پرده هایی که خریداری میکنید، برقراری هارمونی رنگ ها میتواند تاثیر زیادی در زیبایی خانه داشته باشد. همچنین وسیله های تزئینی هم که دکوراسیون شمارا تکمیل میکنند در این زیبایی نقش زیادی دارند و نواقص زیادی را میپوشانند.

اهمیت نورپردازی در اتاق نشیمن و پذیرایی

علاوه بر خرید وسایل مورد نیاز و مناسب برای یک دکوراسیون جذاب و کامل، داشتن نور مناسب و نورپردازی های اصولی در فضا میتواند زیبایی دکوراسیون را چندبرابر کند. اگر بتوانید این نور را پنجره و سقف تامین بکنید تاثیر مثبتی در دکوراسیون داخلی شما خواهد داشت.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید